Kogo szukamy?

Ofertę dla profesjonalistów kierujemy do osób, które pragną doskonalić swoje umiejętności oraz posiadaną wiedzę z zakresu podatków, doradztwa biznesowego oraz usług księgowych. Poszukujemy kandydatów o wysoko rozwiniętych kompetencjach analitycznych, potrafiących spojrzeć na daną sytuację z różnych perspektyw, których wiedza i autorytet w swojej specjalizacji zawodowej będzie stanowić wartość dla naszych klientów.

Proces rekrutacji

Rekrutacja osób z doświadczeniem zawodowym jest prowadzona przez cały rok, w zależności od bieżącego zapotrzebowania. Po weryfikacji dokumentów aplikacyjnych wybrane osoby zapraszamy na rozmowy kwalifikacyjne.

Możliwości rozwoju

Wiedza ludzi, których zatrudniamy to przyszłość naszej firmy, dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do ich wszechstronnego rozwoju.

Każdy nowozatrudniony w pierwszym dniu pracy przechodzi wstępne szkolenie dostarczające mu informacji zarówno o firmie, jak i o obowiązujących procedurach. Następnie w trakcie zatrudnienia umożliwiamy dostęp do profesjonalnych szkoleń dla naszych pracowników.

 

Co oferujemy

W AB Biuro Rachunkowe oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie adekwatnie do doświadczenia, wiedzy i umiejętności zarówno naszych pracowników, jak i praktykantów. Dostęp do szkoleń.

 

Dołącz do naszego zespołu i odkryj swoje możliwości !

Program do faktur

 jjjj

Logowanie dla Klientów

iFaktury24 v6

 

IKSIĘGOWOŚĆ


 

Biuro polecane przez iKsiegowosc24