AB Biuro Rachunkowe - Anna Bielawska Kancelaria Finansowo-Księgowa AB - Anna Bielawska to nowoczesne biuro rachunkowe z mocnym ugruntowaniem na rynku, oferujące kompleksową i przyjazną obsługę księgową twojej firmy.

Właścicielem firmy jest Anna Bielawska posiadająca licencję Ministerstwa Finansów uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 65161. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Ekonomii, specjalność Handel Zagraniczny oraz na Wydziale Zarządzania Specjalność Rachunkowość. W 2012 r. ukończyła Ekonomiczne Studia Doktoranckie na Uniwersytecie Gdańskim. Kandydat na Biegłego Rewidenta. AB Biuro Rachunkowe jest członkiem wspierającym Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oddział w Gdańsku. Przestrzegamy zasad etyki zawodowej zawartej w Kodeksie Zawodowej Etyki w Rachunkowości.

Potwierdzeniem rzetelności i profesjonalizmu Naszego biura rachunkowego jest Certyfikat Rzetelnego Biura Rachunkowego Roku 2015 przyznany przez Centrum Informacji Księgowej.

Kancelaria zapewnia swoim klientom prowadzenie księgowości na najwyższym poziomie i w zgodzie z aktualnie obowiązującymi przepisami. Gwarantuje bezpieczeństwo, biorąc ciężar odpowiedzialności za wykonywane usługi, ale posiadając jednocześnie polisę OC. Aby zapewnić komfort w ramach obsługi dokonujemy reprezentacji klienta przed Urzędem Skarbowym i ZUS.

Zdajemy sobie sprawę jak zróżnicowaną działalność prowadzą nasi klienci i z jakimi problemami na co dzień w swoim biznesie się stykają. Dlatego każdy klient jest u nas traktowany indywidualnie i może liczyć na nasze wsparcie. Bogate doświadczenie właścicielki zdobyte na stanowisku głównej księgowej pozwala nam na skuteczne doradzanie klientom w prowadzeniu ich biznesu.